• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 06 Aralık 2016
  • 00:06
  köf1
Oto Center ikinci el üssü oluyor Oto Galericiler Sitesi İkinci el üssü oluyor.

İkinci el otomobil satan galericilerin faaliyet gösterdiği Adana Oto Galericiler Sitesi'ne, yine ikinci el kamyon ve tır satan galeriler de dahil oldu. Oto Center yönetimi ile yapılan protokol gereği, ikinci el kamyon ve tır satıcıları yaklaşık 5 ay sonra Oto Center'a taşınacak.
2. el tır-kamyon satan galericiler de yapılan protokol gereği İkinci el otomobil satan galericiler faaliyet gösterdiği Adana Oto Galericiler Sitesi'ne dahil oldu. Oto Galericiler Sitesi Başkanı İbrahim Öcal, 4,5 ay içinde taşınacak tır ve kamyon galericileri ile Oto Galericiler Sitesi'nin 2. el araç üssü olacağını söyledi.
İkinci el tır ve kamyon satan galericiler de Belediyenin gösterdiği 400 dönüm alan üzerinde kurulu olan Oto Center’ın yanındaki yeni yerlerine taşınıyor.  2. el Tır-Kamyon satışı yapan galericiler, Oto Galericiler Sitesi yönetimi ile bir protokol imzaladı. Protokol gereği ikinci el tır ve kamyon satan galericiler de Oto Center'a dahil oldu.İkinci el tır ve kamyon satıcıları yaklaşık
4-5 ay içinde Oto Galericiler Sitesi yanındaki alanda yerlerini alacak.
Yapılan protokol gereği bu bölgenin ikinci el büyük ve küçük arabaların satılacağı bir üst olacağını kaydeden Adana Oto  Galericiler Sitesi Başkanı
İbrahim Öcal, “Adana içindeki ikinci el tır ve kamyon satan galerici arkadaşlarımızla bir protokol imzaladık. Buna göre bu arkadaşlarımız da bizimle birlikte hareket edeceklerdir" dedi.
İkinci el tır ve kamyon satıcılarının Oto Galericiler Sitesi'ne dahil olması sebebiyle daha da güçlendiklerini ifade eden Başkan İbrahim Öcal, şunları söyledi “Tır ve kamyoncular sitesi bittiğinde bu bölge ikinci el araçta bir üst olarak hizmet edecek. O zaman bölgeye ilginin daha da artacağını tahmin ediyorum. İnşaatın bitirilmesi için konuyu yakından takip ederek bu arkadaşlarımızın da çarşı içinden kurtulmalarını sağlayacağız.
Aslan, Kardelen, Güneydoğu, Özceylan, Arısoy, Sabır ve Emin oto galeri sahipleri arkadaşlarımızla imzaladığımız protokol ile uyumlu bir şekilde çalışacağız."
Protokol töreninden sonra söz alan Aslan, Kardelen, Güneydoğu, Özceylan, Arısoy, Sabır ve Emin oto galeri sahipleri, yatıkları protokol ile güzel çalışmalara imza atacaklarını, galerici esnafıyla tek çatı altında birleşerek sektöre ilgiyi arttıracaklarını belirterek, kendilerini kabul eden Oto Galericiler Sitesi Başkanı İbrahim Öcal ve yönetimine teşekkür etti.


köf7
Yorumlar (1)
    Google