• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 06 Aralık 2016
  • 00:07
  Adana Haber
Konutta DREAMLAND dönemi 89.900 TL’ye yüzme havuzlu, mini golf sahalı, fitness salonlu, güvenlikli daire, üstelik 12 ayda teslim.

Halil Avcı Şirketler Grubu; 33 yıllık inşaat sektörü tecrübesi ile Adana’da konut sektöründe  yeni bir dönem başlatıyor; “DREAMLAND”


Geliştirdiği konut projeleri ile Adana’nın çehresini değiştiren köklü ve güvenilir inşaat firması Halil Avcı İnşaat’ın ‘İyi bir evde oturmak herkesin hakkı’ düşüncesinden yola çıkarak tasarladığı Dreamland, özellikleriyle lüks bir Residence, sıcaklığıyla bir yuva, fiyatı ve ödeme koşullarıyla ailenizin ve bütçenizin dostu olacak bir projeye sizleri davet ediyor. Mavi Bulvar’da 180 ailenin yaşamını rüyalardaki yaşam tarzına dönüştürecek olan DREAMLAND projesine ilk harç 25 gün önce atıldı. Bir aydan kısa sürede 5. Kat seviyesine ulaşan projenin teslim tarihi Aralık 2012 olarak planlanıyor. Yüksek teknoloji kullanılarak inşa edilen DREAMLAND, Adana ve çevresinde bir ilk olan tünel kalıp sistemi kullanılarak, çok güçlü depremlere dayanıklı olarak inşa ediliyor.

Yüksek yaşam kalitesi
Bölgede proje öncesinde yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkan tercihler doğrultusunda geliştirilen Dreamland Projesi’nin her detayı defalarca gözden geçirilerek, ölü alan bırakılmadan az sayıda kişinin sahip olabileceği benzersiz şeçeneklerden oluşturuldu. 

Modern bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla proje tasarlanan farklı konut şeçenekleri ve sosyal alanlar ise konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaad ediyor.


Farklı konut seçenekleri
Projenin en güçlü özelliklerinden biri ise farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek ve esneklik sağlamak amacıyla 3 farklı konut tipinden oluşması. Dreamland’te 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 3 farklı seçenekten oluşan 180 daire yer alıyor. Adana’da benzersiz bir yaşam alanı ve eşsiz bir yatırım fırsatı sunan projede daireler 82 metrekare ile 178 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ayrıcalıklı sosyal imkanlar
Merkezi konumu ile konut sahiplerine kolay ulaşım imkanı sağlayan Dreamland, sunduğu sosyal donatılar ile ayrıcalık kavramını somutlaştırıyor. Proje’de 210 metrekare yüzme havuzu, açık ve kapalı fitness salonları, 150 metrekare oturumlu mini golf sahası, basketbol ve futbol sahası, havuzbaşında konumlanan DreamCafe, çocuk oyun alanı, sauna, hobi odası ve özel otopark alanı bulunuyor.

%0.79 faizle 120 aya kadar kredi
Adana’da hayalleri gerçekleştirmek üzere tasarlanan Dreamland projesi için firma tarafından farklı ödeme seçenekleri de unutulmamış . Halil Avcı Group’un Tekstilbank ile yaptığı özel anlaşma çerçevesinde konut sahibi olmak isteyenler 120 aya varan kredi şeçenekleri ve %0,79’dan başlayan faiz oranlarından faydalanabilecek. Ayrıca Halil Avcı kredisi ile %50 peşin, kalanı %0 faiz ile 12 eşit taksitle ödeme imkanı sunuluyor.


468x60 Reklam
Google