• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 06 Aralık 2016
  • 00:08
  Adana Haber
İlginç olaylar MOBESE'de Adana'da yardımsever bir şahsın, kanalizasyon çukuruna düşen otomobili çıkardıktan sonra aynı çukura düşmesi güvenlik kameralarına yansıdı. Bir başka olayda ise devrilen bir ağacın altında kalmaktan son anda kurtulan iki kişinin ölümden son anda kurtuluşu da saniye saniye kameralara yansıdı.

Adana'da MOBESE kameralarına ilginç görüntüler yansıdı. İlk olayda merkez Yüreğir ilçesindeki Karataş Bulvarı üzerinde yol çalışması nedeniyle açılan kanalizasyon çukuruna akşam saatlerinde bir otomobil düştü. Sürücü çukurdan lastiği kurtarmaya çalıştı ama bir türlü başaramadı. Bunun üzerine çevredeki vatandaşlar yardıma koştu. Kafasında poşu olan vatandaş da yardıma gelerek otomobili itmeye başladı. Kısa sürede vatandaşlar otomobili çukurdan çıkardı ancak bu arada kafasında poşu olan vatandaş çukura düştü. Bu kezde vatandaşlar bir süre şahsı çukurdan çıkarmak için mücadele etti. Bir süre sonra da vatandaş çukurdan çıkartıldı.
Başka bir olayda ise bahçe düzenlemesi yapılan Kemeraltı Camisinin avlusunda köküne zarar verilen ağaç bir anda devrildi. Ağaç devrilirken o an kaldırımdan geçen iki vatandaşta ağacın altında kaldı. Ancak vatandaşlar olaydan yara almadın kurtuldu.
Bir başka olayda ise kırmızı ışıkta duran otomobilden inen iki kişi, akşam saatinde trafikte birden oynamaya başladı. Yeşil ışık yanınca da otomobile binip uzaklaşması dikkat çekti.


468x60 Reklam
Yorumlar (1)
    Google